niedziela, 11 marca 2012

Miesięcznica:D

Hej:) 

Dziś mija miesiąc odkąd napisałam swoją pierwsza notkę na blogu:D Mam już ponad 1600 odwiedzin i 44 obserwatorów. Wiem, że dla niektórych to bardzo mało, ale dla mnie to i tak duże osiągnięcie. Gdyby nie wasza obecność tu to myślę, że po tygodniu bym się poddała. Dużo zależy od wsparcia mojego otoczenia:P Mój chłopak nie ma pretensji, że spędzam tu jednak trochę czasu. Moja siostra podrzuca mi pomysły na notki, a przyjaciel chodzi ze mną na zakupy:D to dzięki niemu znalazłam miętowy lakier:D 
Today it's has gone by a month since I wrote my first note on the blog: D I've got over 1,600 visitors and 44 observers. I know that for some it's little, but for me it's still a big achievement. If not your presence here, I think that I will give up after a week. The big one is on the support of my surroundings: P My boyfriend does not complain about I spend a little time here however. My sister drops me ideas for notes, a friend comes shopping with me: D thanks to him I found a mint finish: D
Ostatnio nie mam czasu na pomalowanie nowego wzorku, ale może dziś wieczorem coś namaluję:) Pokaże wam kolejny obraz jaki namalowałam. Nie jest to może jakieś wielkie dzieło sztuki, ale mi się podoba. Zresztą to prezent dla mojego chłopaka, jemu podoba się bardzo, więc nie ma co marudzić:)
There is no time to paint a new pattern recently, but I may paint something tonight :) I will show you another picture that I painted. It's not a great work of art, but I like it. Moreover, it is a gift for my boyfriend, he likes it very much, so do not complain about :)

Pozdrawiam,
Asia:)

18 komentarzy:

 1. O czosnku to nie słyszałam, a to jakoś nie podrażnia??

  OdpowiedzUsuń
 2. ja obserwuje i liczę na rewanż ;)
  śliczne te obrazy ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. ojej jaki masz talent- piękny obraz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dużo jak na miesiąc:) ciekawy blog:) obserwuję;)

  OdpowiedzUsuń
 5. W miesiąc to naprawdę dużo ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Taaa, ja w 2 miechy tylko 13 obserwatorów. Może mnie wspomozesz? hahahaha :)

  OdpowiedzUsuń
 7. dużo odwiedzin jak na miesiąc:)
  twój obraz ładny.
  dziękuję bardzo za odwiedziny i miłe słowa:)
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Małymi kroczkami do przodu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. więcej ćwiczeń i będzie jeszcze piękniej :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Z miesiąca na miesiąc rozkręcisz bloga, aktualnie sama staram się rozkręcić mojego i szukam dziewczyn które są zainteresowane blogiem o pielęgnacji włosów :) Zazdroszczę Ci przyjaciela, sama chciałabym mieć takiego który z chęcią chodziłby ze mną na zakupy i do tego pomagał szukać perełek takich jak Twój lakier! :) Dodaję Cię do obserwujących i również zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. gratuluję:) ja jestem już 47 obserwatorem :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję miesięcznicy :)) Piękny obraz!

  OdpowiedzUsuń
 13. Juz miesiaca dobilas oby tak dalej.
  Teraz z niecierpliwoscia wyczekuje jakiegos wzorku na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)
Komentarze, które będą tylko reklamą bloga/rozdania będą usuwane:)
Osoby anonimowe proszę o podanie imienia:)