piątek, 9 marca 2012

O wszystkim i o niczym:)

Hej:)

Dziś bez notki kosmetycznej. Zajęcia i robienie obiadu zajęło mi dość sporo czasu. Po za tym rozładował mi się aparat:( Na blogu mam już przetłumaczone 4 notki na język angielski:D Mam nadzieję, że przez weekend znajdzie się ich jeszcze więcej. Z angielskiego nigdy nie byłam dobra. Teraz mam tylko język angielski biznesowy i sporo słówek używanych w życiu codziennym wypadło mi z głowy, więc jak widzicie jakiś błąd to śmiało piszcie o nim w komentarzach:) We wtorek wybieram się na kurs odnośnie stylu ubierania się i makijażu, organizowany z okazji Dni Kariery przez UMK. W środę spodziewajcie się relacji:D 
Z kosmetycznych nowości to mogę powiedzieć, że wczoraj kupiłam wreszcie miętowy lakier. Pewnie jutro wstawię jakieś zdjęcie:)
Żeby nie było, że post jest bezwartościowy to chciałabym was prosić o zadawanie mi pytań w komentarzach załóżmy do 23 marca. Na pytania odpowiem w poście 24 marca:) Możecie pytać o moje codzienne życie, kosmetyczne porady itp:)

Today no scraps of cosmetics. The classes and making dinner took me quite some time. After that, I unloaded the camera:( On the blog I have already four notes translated into English:D I hope this weekend will be even more. My English has never been good. Now I have only business English and a lot of words used in daily life fell out of my head, so as you see a mistake, please write about it in the comments :) On Tuesday I'm going for a course about the style of dressing up and make up, which is organized by UMK. On Wednesday, expect the account: D
The beauty news, I can say that yesterday I bought a mint nail polish. Probably tomorrow I'll upload picutres:)
To further complicate matters, the post is worthless to you, I would ask you to ask me questions in the comments suppose to March 23. Questions to answer in the post March 24 :) You can ask about my daily life, beauty tips, etc :)

Pozdrawiam,
Asia:)

8 komentarzy:

 1. Ja też poluję na ten odcień lakieru jest boski. Gdzie go kupiłaś ?? ; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Naturze:) Z Catrice na przecenionej półce:)

   Usuń
 2. też dziś patrzyłam na mięte ale kupiłam beż ze złotkiem hehe ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa tego kursu. Czekam na sprawozdanie :]

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardzo lubię miętowy lakier, czekam na fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie ze taki kurs odbedziesz naprawde sie przyda.
  Ja zastanawiam sie nad paznokciami tez kursem ale wolne terminy w miejscu gdzie chce takowy wykonac sa dopiero pod koniec maja ;)
  Mieta tez zamna chodzi, ostatnio zakupilam lakier rimmela taki pastelowy niebieski wyglada pieknie i mysle jaki wzorek sobie namalowac.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi nie udało się jeszcze znaleźć idealnej mięty ;p

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolor czadowy,ale z Catrice już nie kupię żadnego!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)
Komentarze, które będą tylko reklamą bloga/rozdania będą usuwane:)
Osoby anonimowe proszę o podanie imienia:)