czwartek, 21 lutego 2013

4 plus 1

Hej:)

Najpierw słów kilka o tym czemu w najbliższym czasie mogę nie mieć czasu na pisanie notek. Postaram się pisać do Was regularnie, ale jak wyjdzie to zobaczymy. Za tydzień przeprowadzamy się na nowe mieszkanie. Do obecnego mieszkania ma się wprowadzić córka właściciela. Na szczęście dość szybko udało nam się znaleźć ładny pokój, w rozsądnej cenie i całkiem niedaleko uczelni. Teraz musimy tylko przenieść rzeczy, które zgromadziliśmy, a niestety trochę ich jest. Muszę zarezerwować, więc czas na pakowanie, porządkowanie, załatwianie wszelkich formalności jak np. odbiór kluczy. W sumie szkoda, że tak wyszło, bo lubiłam nasz pokój, wszędzie mieliśmy blisko, ale są i plusy. W skrócie mówiąc nie darzyłam sympatią naszych obecnych współlokatorów. Teraz mam dużo oczekiwań co do nowego miejsca i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

To tyle co dzieje się obecnie w moim życiu. Na paznokciach dwa lakiery z essence nr 79 (viva la green) i nr 38. Wczoraj w dzień dobry TVN usłyszałam, że w tym sezonie takie manicure już jest niemodne. Podchodzę do tego z dystansem, jeżeli ktoś lubi takie połączenie to czemu ma go nie nosić. Mi się podoba i jeżeli będę chciała coś takie powtórzyć w najbliższym czasie to zrobię to. Jest to prosty sposób na coś innego niż zwykłe pomalowanie paznokci na jeden kolor. A jaki jest Wasz stosunek do mody paznokciowej? 

Pozdrawiam, 
Asia:)

11 komentarzy:

 1. bardzo ciekawe połączanie kolorystyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również nie przejmuję się modą. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądają naprawdę ładnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. aj tam niemodne- dobrze że ja nie dążę za modą na ślepo bo bym zwariowała :) ślicznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie dobrane kolory:)

  OdpowiedzUsuń
 6. ten plus jeden dodaje charakteru temu manicurowi :) ja osobiscie maluje na jeden kolor ale to z lenistwa i braku cierpliwosci :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz śliczny kształt paznokci, podziwiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo ładny kształt paznokcia masz :) wszystkie równiutkie - no cudo! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)
Komentarze, które będą tylko reklamą bloga/rozdania będą usuwane:)
Osoby anonimowe proszę o podanie imienia:)