czwartek, 20 grudnia 2012

Puchar Wydziału

Hej:)

Dziś chce Wam opowiedzieć o wydarzeniu, które miało miejsce 11 grudnia. Co roku przed świętami nasz uniwersytet organizuje różne charytatywne akcje, które mają wspomóc Dom Dziecka w Grabiu. Jedną z takich imprez jest właśnie Puchar Wydziału. Trzy kierunki Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania konkurują o przechodni puchar. Z każdego kierunku wybierana jest 5 osobowa drużyna, od dwóch lat są to starostowie poszczególnych lat. Każda drużyna jest wspierana przez jednego z wykładowców. Od trzech lat mam przyjemność reprezentować Finanse i Rachunkowość. Konkurencje są różnorodne od zgadywania zagadnień ekonomicznych, przez przeciąganie liny, po skakania na pogo. Zabawa jest bardzo fajna, a przy okazji pieniądze z biletów i licytacji są przekazywane na szczytny cel.
W związku z tą imprezą postanowiłam zrobić sobie specjalne manicure, które spodobało się kilku osobom. Było mi bardzo miło kiedy na moje manicure zwróciła nawet Pani Profesor, która była naszą Boginią. W tym roku motywem przewodnim był Olimp.

Czy u Was na uczelniach organizowane są jakieś akcje charytatywne? Co sądzicie o takich imprezach?

Pozdrawiam, 
Asia:)

5 komentarzy:

 1. Świetna akcja! Każda uczelnia powinna organizowac takie akcje ;) Pozdrawiam, zapraszam na nową notkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna, szlachetna akcja :) U mnie na wydziale niestety nie było takich :/ Bardzo podoba mi się Twoje zaangażowanie w postaci pazurków ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. miły gest ze strony uczelni. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że jesto to świetny gest i kazda uczelnia powinna coś takiego robić :> Pozdrawiam i zapraszam do siebie na nową notkę :>

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)
Komentarze, które będą tylko reklamą bloga/rozdania będą usuwane:)
Osoby anonimowe proszę o podanie imienia:)