poniedziałek, 17 grudnia 2012

Spotkanie Toruńskich blogerek

Hej:)

Wczoraj byłam na spotkaniu Toruńskich Blogerek. Było to moje pierwsze spotkanie. Dziewczyny w większości już się znały, ja na wcześniejszych spotkaniach nie mogłam być, a o pierwszym nie wiedziałam. Tym razem termin mi pasował, z czego się bardzo cieszę. Było nas 6, czyli rekordowa liczba jak na spotkanie w Toruniu:) Po spotkaniu pod pomnikiem Kopernika, poszłyśmy do uroczej kawiarenki Central Coffee Perks. Nigdy tam wcześniej nie byłam, ale bardzo spodobało mi się to miejsce i zapewne tam wrócę. Mają tam przepyszną czekoladę kokosową.
Mój początkowy stres był niepotrzebny, dziewczyny okazały się bardzo sympatycznymi osobami. O dziwo nie rozmawiałyśmy tylko o kosmetykach. Było bardzo miło i nawet nie wiem kiedy minęły nam dwie godziny w kawiarni. Później wskoczyłyśmy jeszcze na zamknięcie do Biedronki, bo dziewczyny chciały kupić świeczki.


Od lewej: Ilona, ja, Sandra, Zuza, Asia i Orlica.  
Na zdjęciu widać kosmetyki, które dziewczyny ze sobą przyniosły. Ja miałam tylko dwa lakiery, bo nie mam kosmetyków, które mogłabym wymienić. Moje zakupy przeważnie są przemyślane i nie robię zapasów. 

W tle lecą odcinki Przyjaciół. Nie jestem fanką tego serialu, ale taki klimat kawiarni bardzo mi odpowiadał. 
Mam nadzieję, że po sesji znów się spotkamy:)

Na koniec chciałam jeszcze podziękować Asi za przesłanie zdjęć:)

Pozdrawiam, 
Asia:)

8 komentarzy:

 1. super! Z chęcią poszłabym na jakieś spotkanie w lubuskim;)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie, że spotkanie się udało. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie, że udało Wam się spotkać:) Takie minizloty są potrzebne. Warto poznać dziewczyny ze swojego regionu o podobnych zainteresowaniach:)

  OdpowiedzUsuń
 4. mam nadzieję, że kiedyś niedaleko mnie zrobią jakieś spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)
Komentarze, które będą tylko reklamą bloga/rozdania będą usuwane:)
Osoby anonimowe proszę o podanie imienia:)