poniedziałek, 13 lutego 2012

Czerwień

Hej:)


 Jutro już walentynki z tej okazji na moich paznokciach zagościła klasyczna czerwień, w troszkę innym wydaniu:) Jakoś nie przepadam za bardzo za klasyczną czerwienią na paznokciach za to moja mama ją kocha. Lakier, który chcę zaprezentować pochodzi z jej kolekcji czerwieni.  
Tomorrow is a Valentine's Day, that’s why my classic red nails were placed in slightly different issue :) Somehow I do not like very much the classic red on the nails, but mom loves them. Paint, which I present here, comes from her collection of red.

Niestety mojej mamie ten kolor nie przypadł do gustu więc od jakiegoś czasu gości w mojej kosmetyczce. Nie jestem zwolenniczka złota ale w tym lakierze nie przeszkadza mi on w ogóle. Może do jutra coś dodam jakiś wzorek do tych paznokci. Choć uważam, że sam ten lakier bardzo ładnie wygląda i nie potrzeba już żadnych wzorków. 
Unfortunately, the color didn’t impress my mom very much, so for some time it hosts in my toiletry bag. I am not a supporter of the gold in the paint but in this case I don’t mind it at all. Maybe tomorrow I will add something a pattern to these nails. Although I believe that this alone paint looks very nice and any patterns are necessary. 

Jeżeli chodzi o jakoś zdjęć to chyba nigdy nie będę z nich zadowolona. Oczywiście wszystkie niedoskonałości zauważam kiedy zdjęcie jest już zrobione :(
According the quality of pictures, it’s something I'll never be happy about probably. Of course, I notice all the imperfections of the image when it’s already done: (

Bez lampy: 
No Flash:
Z lampą: widać tu ten złote drobinki, które są w lakierze. 
With flash: you can see here the gold particles that are in the nail polish.
 Co sądzicie o takim odcieniu czerwieni?:)
What do you think of this shade of red? :)
Pozdrawiam
Asia:)

6 komentarzy:

 1. moje paznokcie nie nadają się do malowania na czerwono(paznokcie i drżąca, niewprawna ręka;) ale u innych uwielbiam taki kolor! osobiście wybieram zazwyczaj lakiery bez złotych drobinek, ale ten wygląda bardzo fajnie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, bardzo fajnie wyglada taki kolorek :) musze sobie podobny sprawic. Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili ;) poobserwujemy sie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam z tej serii taki kolorek,tylko bez złotych drobinek,bardzo go lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi milo :) ja rowniez poobserwuje :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)
Komentarze, które będą tylko reklamą bloga/rozdania będą usuwane:)
Osoby anonimowe proszę o podanie imienia:)