niedziela, 12 lutego 2012

Pękacz

 Hej:) 

Dziś chcę wam zaprezentować jeden z ulubionych zestawów na moich paznokciach. Kiedy  nie mam czasu a zaraz wychodzę na jakieś spotkanie lub imprezę to taki szybki manicure jest na prawdę ok. Bardzo ładnie prezentuje się z małą czarną:)
Today I present to you one of my favorite sets of nails. When you do not have the time and just go to a meeting or event is such a quick manicure. It really match to the little black dress :)
 
Do wykonania mani użyłam poniższych lakierów:
To make this paint I used the following: 

Wiele dziewczyn narzeka na swoje lakiery pękające ja nie mogę o swoim powiedzieć żadnego złego słowa. Moim zdaniem bardzo ładnie pęka, nigdy nie miałam z nim problemów. Jeżeli będziecie chciały kupić czarny pękacz to ten z Celii na pewno was nie zawiedzie. Co do lakieru Golden Rose (nr 303) to bardzo go lubię, ładnie prezentuje się sam na paznokciach jak i z pękaczem. Aby ładnie pokrył paznokcie potrzebne są dwie warstwy:)

Many girls complain about their paint cracking. I can not say a bad word. In my view, very nice breaks, I never had problems with it. If you want to buy a black crackle is the one with Celia will surely not disappoint. What I need to paint is the Golden Rose (No. 303) I really like him, well he looks like the nails and crackle. To nicely covered the nails need two layers :)


A oto efekt jaki uzyskałam:
Here's the effect I got:

 

Przepraszam za słabą jakoś zdjęć, ale robione były przy sztucznym oświetleniu a lakier na prawdę bardzo mocno odbija światło i efekt jest taki jaki widać.

A jakie jest wasze zdanie o pękających lakierach? 

Somehow I'm sorry for the poor photos, but were taken under artificial lighting and say the truth there were very much reflects of the light and the effect is what you see.

And what is your opinion about cracking varnishes?

Pozdrawiam:)

6 komentarzy:

 1. śliczne paznokcie :)
  pozdrawiam i zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne połączenie i podoba mi się jak pęka Twój crack:).
  Życzę powodzenia w blogowaniu!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. a wiesz nie mam sondy więc biorę szpilkę i główką :D dlatego tak krzywo wychodzi xD

  OdpowiedzUsuń
 4. czarny na srebrnym, dobre kolory wybrałaś;)

  OdpowiedzUsuń
 5. aż wstyd się przyznać, ale jeszcze nie miałam do czynienia z pękaczami na swoich pazurkach :D świetnie Ci to wyszło!

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzialam takie lakiery ale jeszcze nie wyprobowalam. Napewno zdobienie jest wygodne,szybkie i nie trzeba byc profesjonalistka ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)
Komentarze, które będą tylko reklamą bloga/rozdania będą usuwane:)
Osoby anonimowe proszę o podanie imienia:)